Spotkanie Wigan kontra QPR zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2023-04-01 14:00 na stadionie DW Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 39 pomiędzy Wigan a QPR.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wigan i QPR zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Power 6' 1-0

Żółte kartki Wigan: Max Power 81' Omar Rekik 90'

Żółte kartki QPR: Ethan Laird 19' Robert Dickie 50'

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wigan stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Blackpool. Kolejno natomiast QPR zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami West Brom oraz Coventry.

Oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Max Power Ethan Laird nader często zagwarantowały wyborowym kibicom wiele pozytywnych emocji. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki drętwe. Nieustannie obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Wigan i QPR jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak DW Stadium.