Nottingham Forest kontra QPR, wynik spotkania - 3-1

Pierwsza część spotkania między Nottingham Forest a QPR zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-03-16 19:45 na obiekcie sportowym The City Ground rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Nottingham Forest i QPR.

Gole strzelali: A. Gray 40' 0-1 I. Chair D. Spence 55' 1-1 P. Zinckernagel R. Yates 83' 2-1 J. Garner B. Johnson 87' 3-1 Cafú

Żółte kartki Nottingham Forest: Ryan Yates 62' Keinan Davis 77'

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 36' Jimmy Dunne 43' Samuel Field 54' Lee Wallace 60' Moses Odubajo 80'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nottingham Forest stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Coventry i Birmingham a QPR zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Preston.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Ryan Yates Andre Dozzell częstokroć zapewniły wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami są zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż mecze nudzą kibica. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Nottingham Forest oraz QPR i ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, The City Ground.