Na obiekcie Ashton Gate dnia 2022-10-01 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Bristol City oraz QPR zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-10-01 14:00 na stadionie Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Bristol City a QPR.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bristol City a QPR wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Johansen 19' 0-1 T. Roberts 22' 0-2 K. Paal N. Wells 61' 1-2

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 53' Han-Noah Massengo 76' Alex Scott 90'

Żółte kartki QPR: Luke Amos 86'

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania to Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Bristol City stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Preston a QPR z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Luton.

Coraz częściej fani futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki ligi Championship. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Joe Williams Luke Amos nieustannie serwują wyborowym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Interesujące zmagania pomiędzy graczami są zagorzałe, rzadko bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Natrafiamy na wyjątkowe gole czy asysty, brutalne faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Championship. Bristol City oraz QPR i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Ashton Gate.