Spotkanie Cardiff vs QPR zakończone wynikiem 0-1 dnia 2021-11-03 19:45 na obiekcie Cardiff City Stadium

Cardiff vs QPR, wynik końcowy 0-1. W dniu 2021-11-03 19:45 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Cardiff i QPR.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cardiff a QPR wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Gray 37' 0-1 A. Dozzell

Żółte kartki Cardiff:

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 47' Albert Adomah 85'

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter meczu to Andy Woolmer, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cardiff stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Hull City i Luton. Kolejno natomiast QPR podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Derby.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Robert Dickie nieraz zapewniły pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Regularnie natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to zmagania usypiające. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Cardiff i QPR jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Cardiff City Stadium.