Spotkanie Sunderland vs QPR, wynik 2-2

W dniu 2022-08-13 14:00 na obiekcie sportowym Stadium of Light odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 3 pomiędzy Sunderland a QPR.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sunderland oraz QPR zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: R. Stewart 31' 1-0 E. Simms 40' 2-0 I. Chair 87' 2-1 S. Dieng 90' 2-2 I. Chair

Żółte kartki Sunderland: Jack Clarke 26' Corry Evans 41' Lynden Gooch 85'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 30' Robert Dickie 38'

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia meczu to Jeremy Simpson, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Sunderland zmierzy się już z Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Stoke City i Norwich natomiast QPR zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Watford.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia, które startują w lidze Championship. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Jack Clarke Samuel Field systematycznie serwują swoim stałym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska nas nudzą. Obserwujemy nieczyste faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Sunderland oraz QPR oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadium of Light.