Spotkanie pomiędzy QPR i Coventry dnia 2023-04-15 14:00 - wynik końcowy 0-3

QPR - Coventry 0-3. Dnia 2023-04-15 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 42. Na przeciw siebie stanęły QPR i Coventry.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR i Coventry zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: V. Gyökeres 10' 0-1 G. Hamer G. Hamer 86' 0-2 V. Gyökeres 88' 0-3 G. Hamer

Żółte kartki QPR: Leon Balogun 54'

Żółte kartki Coventry: Kyle McFadzean 34' Josh Eccles 45' Callum Doyle 52'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter meczu - Salisbury Michael, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu QPR stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Burnley i Stoke City natomiast Coventry z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Birmingham.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak Leon Balogun Kyle McFadzean nierzadko zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Stale zdarzają się brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to potyczki usypiające. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak QPR i Coventry z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Loftus Road.