Millwall kontra QPR, wynik spotkania - 0-2

Millwall kontra QPR, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Millwall a QPR zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-09-14 18:45 na obiekcie sportowym The Den odbył się mecz ligi Championship kolejki 10 pomiędzy Millwall a QPR.

Gole strzelali: C. Willock 54' 0-1 I. Chair S. Johansen 71' 0-2 I. Chair

Żółte kartki Millwall:

Żółte kartki QPR:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Millwall stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Rotherham i Middlesbrough. Kolejno natomiast QPR podejmie Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Reading.

Kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi Championship. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak nieustannie zapewniają wyśmienitym entuzjastom wiele przeżyć. Ustawicznie trafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami są bardzo zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania nas męczą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Millwall oraz QPR z ligi Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, The Den.