Fulham kontra QPR, wynik spotkania 4-1

Fulham kontra QPR 4-1. Dnia 2021-10-16 11:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Fulham oraz QPR.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Fulham a QPR zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: A. Mitrović 10' 1-0 D. Odoi L. Dykes 55' 1-1 C. Willock A. Mitrović 67' 2-1 N. Kebano B. De Cordova-Reid 71' 3-1 J. Seri A. Robinson 90' 4-1 H. Reed

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki QPR: Dominic Ball 7' Stefan Johansen 45' Moses Odubajo 63' Jimmy Dunne 70'

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia meczu - Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Fulham zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz West Brom. Kolejno natomiast QPR z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough oraz Sunderland.

Dzisiaj liczni fani z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Dominic Ball nieustannie sprawiają własnym stałym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych przeżyć. Natrafiamy na wyjątkowe gole czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że spotkania nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazoglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Fulham oraz QPR oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Craven Cottage.