Mecz Coventry vs QPR, wynik końcowy 1-2

Coventry vs QPR 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Coventry a QPR wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-01-22 15:00 na obiekcie sportowym The Coventry Building Society Arena odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 28 pomiędzy Coventry a QPR.

Gole strzelali: A. Gray 6' 0-1 C. Willock J. Shipley 50' 1-1 T. Kane A. Adomah 88' 1-2 C. Willock

Żółte kartki Coventry: Callum O'Hare 79' Kyle McFadzean 90'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 66'

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu to Andy Woolmer, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Coventry zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Nottingham Forest a QPR z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Peterborough.

Oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Callum O'Hare Robert Dickie raz za razem serwują wspaniałym miłośnikom mnóstwo emocji. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne bramki i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami bywają zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Coventry oraz QPR z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak The Coventry Building Society Arena.