Mecz pomiędzy QPR oraz Leeds zakończony wynikiem 4-0 na stadionie MATRADE Loftus Road dnia 2024-04-26 19:00

Wynikiem 4-0 zakończyło się starcie pomiędzy drużynami QPR i Leeds, które odbyło się na MATRADE Loftus Road w ramach 45. kolejki Championship. Mecz miał miejsce 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00, a zaledwie kilka dni po tym starciu analizujemy przebieg tej emocjonującej rywalizacji.

Mecz pomiędzy drużynami: QPR (Gospodarz) przeciwko Leeds (Goście)

Sprawozdanie z meczu:

Witajcie na MATRADE Loftus Road, gdzie odbyło się niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy drużynami QPR i Leeds. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszego gwizdka sędziego Darren'a Bonda. Wszystko wskazywało na to, że czeka nas pasjonujące widowisko.

Od samego początku gospodarze starali się narzucić swój styl gry, a efekty nie lie się długo czekać. Już w 8. minucie po świetnej akcji I. Chaira, piłkę do siatki skierował J. Clarke-Salter, dając prowadzenie drużynie QPR.

Gospodarze nie zwalniali tempa i w 22. minucie zwiększyli swoje prowadzenie. Tym razem to L. Andersen pokazał klasę, asystując przy trafieniu C. Willocka. Leeds próbowało odwrócić losy spotkania, ale defensywa QPR była niezwykle skuteczna, nie pozwalając rywalom na stworzenie klarownych sytuacji bramkowych.

Po przerwie widzieliśmy jeszcze więcej determinacji ze strony gospodarzy. W 73. minucie to ponownie I. Chair wpisał się na listę strzelców, tym razem asystując L. Dykesowi przy trafieniu, które ustaliło wynik na 3-0 dla QPR.

Ostatnie minuty meczu były niezwykle emocjonujące. W 86. minucie S. Field zapewnił kibicom gospodarzy kolejną radość, trafiając po asyście I. Chaira i ustalając wynik meczu na 4-0 dla QPR.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Jack Colback z QPR został ukarany żółtą kartką w 64. minucie, natomiast w zespole Leeds kartonikami ukarani zostali Sam Byram (16') oraz Wilfried Gnonto (41').

Po tym zwycięstwie QPR może cieszyć się z trzech punktów, które zapewniły im solidną pozycję w tabeli. Niestety, zarówno Gospodarze, jak i Goście musieli obejść się smakiem czerwonych kartek - szczegóły tych wydarzeń nie zostały jednak podane.

Kolejne wyzwania czekają obie drużyny. QPR zmierzy się z Coventry i Southampton, natomiast Leeds będzie musiał się zmierzyć z kolejnymi rywalami, których jednak na razie nie znamy. Czy obie ekipy zdołają utrzymać swoją dobrą formę? Tego dowiemy się już niebawem. Pozostańcie z nami i śledźcie kolejne emocjonujące spotkania ligi Championship!