Sheffield Utd - QPR, wynik meczu 0-1

Sheffield Utd - QPR, wynik 0-1. W dniu 2022-10-04 18:45 na obiekcie sportowym Bramall Lane rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Sheffield Utd a QPR.

Pierwsza część spotkania między Sheffield Utd i QPR zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: C. Willock 51' 0-1 E. Laird

Żółte kartki Sheffield Utd: John Egan 22'

Żółte kartki QPR: Leon Balogun 76' Jimmy Dunne 82'

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sheffield Utd stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Coventry i Norwich. Kolejno natomiast QPR z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Wigan.

Fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak John Egan Leon Balogun wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to mecze drętwe. Obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Sheffield Utd i QPR jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Bramall Lane.