Spotkanie Middlesbrough - QPR, wynik końcowy 3-1

Middlesbrough - QPR, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Middlesbrough oraz QPR zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-02-18 15:00 na obiekcie sportowym Riverside Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 33 pomiędzy Middlesbrough a QPR.

Gole strzelali: C. Akpom 64' 1-0 D. Barlaser C. Akpom 77' 2-0 I. Chair 89' 2-1 R. McGree 90' 3-1

Żółte kartki Middlesbrough: Chuba Akpom 65'

Żółte kartki QPR:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Middlesbrough stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Reading oraz Swansea. Kolejno natomiast QPR podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham oraz Watford.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące potyczki ligi Championship. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Chuba Akpom nieraz zapewniły wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Interesujące zmagania pomiędzy graczami okazują się bardzo zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Stale zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Middlesbrough oraz QPR w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Riverside Stadium.