Mecz między Middlesbrough oraz QPR zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Riverside Stadium

Dnia 2023-09-02 14:00 na stadionie Riverside Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Middlesbrough a QPR.

Pierwsza połowa meczu między Middlesbrough oraz QPR zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: A. Dozzell 43' 0-1 J. Colback J. Colback 71' 0-2

Żółte kartki Middlesbrough: Sam Greenwood 77'

Żółte kartki QPR: Jack Colback 50' Ilias Chair 65'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter spotkania to Thomas Bramall, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Middlesbrough stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Sheffield Wednesday oraz Southampton natomiast QPR podejmie Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Birmingham.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Sam Greenwood Jack Colback częstokroć zaserwowały własnym miłośnikom wiele przeżyć. Interesujące walki między zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że spotkania męczą. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Middlesbrough oraz QPR z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Riverside Stadium.