QPR vs Norwich, wynik meczu: 2-2

W sobotnim starciu na MATRADE Loftus Road drużyny QPR i Norwich podzieliły się punktami po zaciętym meczu w ramach 31. kolejki Championship. Pomimo prowadzenia 1-0 dla gospodarzy na przerwie, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Mecz odbył się dwa dni temu, 10 lutego o godzinie 15:00.

Na stadionie MATRADE Loftus Road, w ramach 31. kolejki Championship, drużyna QPR podejmowała zespół Norwich. Mecz odbył się 10 lutego 2024 roku o godzinie 15:00. Sędzią głównym spotkania był Ben Toner z Anglii.

Relacja z meczu:

Zaczęło się dynamicznie na Loftus Road, gdzie gospodarze starali się narzucić swój styl gry od pierwszych minut. Norwich jednak również nie zamierzał być bierny, co sprawiło, że kibice mieli okazję oglądać zacięte pojedynki na boisku.

W 27. minucie to QPR wyszło na prowadzenie za sprawą J. Colbacka, który pewnie wykończył akcję drużyny, zdobywając pierwszego gola w meczu.

Po przerwie to Norwich udowodniło, że jest groźne, wyrównując stan spotkania w 48. minucie. K. McLean strzelił gola, asystując Gabrielowi Sarze, co sprawiło, że emocje sięgnęły zenitu.

Gospodarze musieli zmierzyć się z większą presją, gdy w 62. minucie J. Sargent strzelił bramkę, dając prowadzenie gościom. QPR musiało teraz odwrócić losy meczu.

Niesamowite zwroty akcji nie ominęły także drugiej połowy. W 77. minucie M. Frey zdobył ważnego gola dla QPR, wyrównując stan meczu na 2-2. Loftus Road eksplodowało radością przy tym trafieniu.

W końcówce spotkania emocje sięgały zenitu, a obie drużyny walczyły o zwycięstwo. Żółte kartki były pokazywane coraz częściej, a zawodnicy musieli zachować zimną krew, aby uniknąć czerwonych kartek.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, co sprawiło, że kibice obu drużyn mogli być zadowoleni z widowiska, jakie zaserwowali im piłkarze. Niespodziewane zwroty akcji, efektowne gole i walka do samego końca - to wszystko można było zobaczyć na Loftus Road tego dnia.

Po tak zaciętym meczu zarówno QPR, jak i Norwich będą musieli szybko otrząsnąć się z emocji, ponieważ przed nimi kolejne wyzwania w Championship. Czy obie drużyny zdołają utrzymać dobrą formę i nadal walczyć o swoje cele ligowe?