Dnia 2022-05-07 11:30 miało miejsce spotkanie między Swansea oraz QPR - 0-1

Swansea - QPR, wynik końcowy 0-1. Dnia 2022-05-07 11:30 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 46. Na przeciw siebie stanęły Swansea oraz QPR.

Pierwsza część spotkania między Swansea a QPR zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Gray 80' 0-1 I. Chair

Żółte kartki Swansea:

Żółte kartki QPR:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Martin. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Swansea zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast QPR zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak częstokroć zagwarantowały fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe faule, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż potyczki nas nudzą. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Swansea oraz QPR w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Swansea.com Stadium.