Spotkanie Blackpool - QPR zakończone wynikiem 6-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackpool i QPR zakończyła się wynikiem 4-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-1.

Dnia 2023-03-14 19:45 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 37 pomiędzy Blackpool a QPR.

Gole strzelali: J. Yates 3' 1-0 A. Lyons 11' 2-0 C. Hamilton C. Nelson 14' 3-0 J. Thorniley 36' 4-0 C. Patino C. Martin 43' 4-1 L. Dykes A. Lyons 48' 5-1 C. Patino K. Dougall 88' 6-1

Żółte kartki Blackpool: Jerry Yates 65'

Żółte kartki QPR: Jimmy Dunne 45' Luke Amos 75' Robert Dickie 87'

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia spotkania - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackpool zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz Luton. Kolejno natomiast QPR z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz West Brom.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Jerry Yates Jimmy Dunne niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Blackpool i QPR w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Bloomfield Road.