Mecz Preston kontra QPR, wynik 0-1

Preston kontra QPR, wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Preston oraz QPR zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-12-17 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Preston a QPR.

Gole strzelali: J. Dunne 58' 0-1

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 74'

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 3' Lyndon Dykes 27' Seny Dieng 77'

Czerwone kartki Preston:

Główny sędzia spotkania - Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Preston stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Stoke City natomiast QPR podejmie Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Sheffield Utd.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu z zapałem śledzą poczynania w lidze Championship. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Liam Lindsay Andre Dozzell niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Zmagania między graczami z ligi są zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze drętwe. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, przepiękne asysty czy bramki, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Preston oraz QPR w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Deepdale.