Mecz QPR - Sunderland zakończony wynikiem 1-3

QPR - Sunderland wynik 1-3. W dniu 2023-09-16 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 6 pomiędzy QPR a Sunderland.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy QPR a Sunderland wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: K. Paal 12' 1-0 I. Chair J. Clarke 45' 1-1 N. Huggins D. Ballard 57' 1-2 A. Ba 81' 1-3 A. Aouchiche

Żółte kartki QPR: Sinclair Armstrong 33' Osman Kakay 79'

Żółte kartki Sunderland:

Czerwone kartki QPR: Jack Colback 21'

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia meczu to Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna QPR stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Coventry natomiast Sunderland podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Sheffield Wednesday.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Sinclair Armstrong stale sprawiają kapitalnym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Natrafiamy na niezwykłe gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często zdarza się, iż potyczki nudzą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Championship oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. QPR i Sunderland i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Loftus Road.