QPR vs Preston, wynik meczu - 3-2

QPR vs Preston 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR oraz Preston wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy QPR a Preston.

Gole strzelali: L. Dykes 17' 1-0 E. Riis 27' 1-1 S. Maguire J. Earl 46' 1-2 J. Dunne 71' 2-2 I. Chair 74' 3-2 L. Dykes

Żółte kartki QPR: L. Amos 90'

Żółte kartki Preston:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna QPR stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Blackburn i Peterborough. Kolejno natomiast Preston z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Blackpool.

Oddani fani piłki nożnej śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak L. Amos systematycznie gwarantują kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Często obserwujemy nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, iż zmagania nas nudzą. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. QPR oraz Preston jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.