Dnia 2022-01-29 15:00 na obiekcie Kiyan Prince Foundation Stadium odbyło się spotkanie QPR - Reading: wynik 4-0

W dniu 2022-01-29 15:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 29 pomiędzy QPR a Reading.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR a Reading zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: L. Dykes 13' 1-0 C. Willock L. Dykes 35' 2-0 A. Adomah L. Amos 37' 3-0 C. Willock J. Dunne 51' 4-0 S. Johansen

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 44' Lee Wallace 45' Albert Adomah 49' Samuel Field 90'

Żółte kartki Reading: Andy Rinomhota 48' John Swift 72'

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia spotkania - Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu QPR zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Barnsley. Kolejno natomiast Reading z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Coventry.

Dzisiaj oddani fani śledzą pasjonujące poczynania ligi Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Robert Dickie Andy Rinomhota nieustannie zapewniają wspaniałym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż mecze przynudzają. Obserwujemy bezlitosne faule, zapadające w pamięć bramki i asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. QPR oraz Reading i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.