Mecz Luton kontra QPR dnia 2022-03-13 12:00 na stadionie Kenilworth Road - 1-2

Luton kontra QPR zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Luton a QPR zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-03-13 12:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Luton i QPR.

Gole strzelali: Cameron Jerome 37' 1-0 Allan Campbell Andre Gray 55' 1-1 Robert Dickie 83' 1-2 Christopher Willock

Żółte kartki Luton:

Żółte kartki QPR: Ilias Chair 45' Luke Amos 87' Lee Wallace 90'

Czerwone kartki Luton:

Główny sędzia meczu - Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Luton stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Hull City i Millwall a QPR z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Fulham.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą starcia w lidze Championship. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Ilias Chair wielokrotnie zapewniły własnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie obserwujemy przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania usypiające. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Luton i QPR z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Kenilworth Road.