QPR kontra Sunderland, wynik spotkania: 0-3

QPR kontra Sunderland, wynik 0-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy QPR i Sunderland wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2023-02-14 19:45 na stadionie Loftus Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 32 pomiędzy QPR a Sunderland.

Gole strzelali: L. O'Nien 34' 0-1 J. Clarke 82' 0-2 A. Diallo J. Clarke 90' 0-3 D. Neil

Żółte kartki QPR: Samuel Field 63' Jamal Lowe 71' Andre Dozzell 72' Stefan Johansen 82' Kenneth Paal 89' Jimmy Dunne 90'

Żółte kartki Sunderland: Jack Clarke 69' Patrick Roberts 90'

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia meczu - Chris Kavanagh, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu QPR stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Rotherham i Watford a Sunderland z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Stoke City.

Coraz częściej wielu fanów futbolu śledzi poczynania ligi Championship. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Samuel Field Jack Clarke wielokrotnie zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są nader zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić spotkania sportowe ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak QPR i Sunderland z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Loftus Road.