Spotkanie Peterborough - QPR dnia 2021-10-23 14:00 na stadionie Weston Homes Stadium: końcowy wynik 2-1

Peterborough - QPR, wynik końcowy 2-1. Dnia 2021-10-23 14:00 na stadionie Weston Homes Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Peterborough i QPR.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Peterborough a QPR wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: I. Chair 50' 0-1 H. Burrows 56' 1-1 S. Dembélé 90' 2-1 O. Norburn

Żółte kartki Peterborough:

Żółte kartki QPR:

Czerwone kartki Peterborough:

Główny arbiter spotkania - Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Peterborough zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Fulham natomiast QPR z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Cardiff.

Mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak stale zapewniają pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, ostre faule, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nas męczą. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Peterborough i QPR i ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Weston Homes Stadium.