Huddersfield - QPR, wynik meczu 2-2

Huddersfield - QPR 2-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Huddersfield oraz QPR zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-04-15 16:30 na stadionie John Smith's Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 42. Zmierzyły się ze sobą Huddersfield oraz QPR.

Gole strzelali: Y. Barbet 6' 1-0 L. Amos 43' 1-1 G. Thomas H. Toffolo 53' 2-1 O. Turton I. Chair 58' 2-2

Żółte kartki Huddersfield: Lewis O'Brien 64' Duane Holmes 66' Sorba Thomas 90'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 90' Charlie Austin 90'

Czerwone kartki Huddersfield:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Huddersfield stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Bristol City. Kolejno natomiast QPR z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Swansea.

Wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Lewis O'Brien Samuel Field nieprzerwanie zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że zmagania nas nudzą. Nieprzerwanie natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Huddersfield oraz QPR w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak John Smith's Stadium.