Mecz QPR vs Derby, wynik 1-0

QPR vs Derby zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy QPR oraz Derby wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-04-18 14:00 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 43 pomiędzy QPR a Derby.

Gole strzelali: Luke Amos 88' 1-0 Lyndon Dykes

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 59' Samuel Field 72'

Żółte kartki Derby: Tom Lawrence 56' Tom Lawrence 90'

Czerwone kartki Derby: Tom Lawrence 90'

Główny arbiter meczu - Josh Smith, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu QPR stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Swansea natomiast Derby z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Cardiff.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Andre Dozzell Tom Lawrence częstokroć zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to spotkania drętwe. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazoglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. QPR oraz Derby oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.