Mecz pomiędzy QPR oraz Bristol City zakończony wynikiem 1-2 dnia 2021-09-18 14:00

QPR vs Bristol City zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy QPR oraz Bristol City zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2021-09-18 14:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz Bristol City.

Gole strzelali: C. Martin 45' 0-1 A. Weimann S. McCallum 54' 1-1 N. Wells 90' 1-2 A. Weimann

Żółte kartki QPR: A. Gray 51' Y. Barbet 79' D. Ball 85' S. Johansen 89'

Żółte kartki Bristol City: T. Bakinson 53'

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania to Leigh Doughty, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu QPR stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Birmingham natomiast Bristol City z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Peterborough.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak A. Gray T. Bakinson często serwują kapitalnym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdarzają się książkowe gole oraz asysty, bezwzględne faule gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to mecze nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak QPR oraz Bristol City z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.