Mecz Bournemouth kontra QPR, wynik 2-1

W dniu 2021-09-14 18:45 na stadionie Vitality Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Bournemouth a QPR.

Pierwsza połowa meczu między Bournemouth a QPR zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: J. Anthony 12' 1-0 D. Solanke 37' 2-0 J. Anthony S. McCallum 57' 2-1

Żółte kartki Bournemouth: J. Zemura 10' D. Brooks 45' L. Kelly 87' P. Billing 90' A. Smith 90'

Żółte kartki QPR: S. Johansen 45' C. Willock 72' Y. Barbet 90'

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny sędzia meczu to K. Stroud. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Bournemouth stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Peterborough i Sheffield Utd. Kolejno natomiast QPR zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Birmingham.

Liczni fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania w lidze Championship. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze jak J. Zemura S. Johansen nieraz zagwarantowały wyborowym kibicom wiele emocji. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko zmagania między drużynami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Championship. Udział takich legendarnych drużyn jak Bournemouth oraz QPR w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Vitality Stadium.