Na stadionie Loftus Road odbył się mecz QPR vs Birmingham: wynik końcowy 0-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy QPR a Birmingham wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-03-18 15:00 na stadionie Loftus Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 38 pomiędzy QPR a Birmingham.

Gole strzelali: T. Chong 3' 0-1 J. Bacuna

Żółte kartki QPR: Samuel Field 22' Luke Amos 56' Stefan Johansen 90' Sinclair Armstrong 90'

Żółte kartki Birmingham: John Ruddy 78' Auston Trusty 81' Kevin Long 90'

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu QPR zmierzy się już z Wigan, następne spotkania z drużynami Preston i West Brom natomiast Birmingham podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Stoke City.

Wierni fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Samuel Field John Ruddy raz za razem zapewniają wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami okazują się niezwykle zażarte, nie często okazuje się, że widowiska nas nudzą. Obserwujemy efektowne asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak QPR i Birmingham z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Loftus Road.