Spotkanie pomiędzy QPR i Norwich dnia 2023-04-19 18:45 - 1-1

QPR vs Norwich zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR i Norwich wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-04-19 18:45 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 43 pomiędzy QPR a Norwich.

Gole strzelali: L. Dykes 9' 1-0 I. Chair A. Idah 46' 1-1

Żółte kartki QPR: Lyndon Dykes 30' Jimmy Dunne 41' Ilias Chair 55' Chris Martin 76' Luke Amos 90'

Żółte kartki Norwich: Andrew Omobamidele 19' Onel Hernández 22'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Bristol City i West Brom. Kolejno natomiast Norwich podejmie Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Lyndon Dykes Andrew Omobamidele wielokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom wiele emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają nader zażarte, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż mecze nudzą. Bardzo często zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak QPR i Norwich w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Loftus Road.