Spotkanie pomiędzy QPR oraz West Brom zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-11-05 15:00 na stadionie Loftus Road

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy QPR oraz West Brom zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-11-05 15:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz West Brom.

Gole strzelali: K. Bartley 68' 0-1 J. Swift

Żółte kartki QPR: Samuel Field 68'

Żółte kartki West Brom: Erik Pieters 16' Jayson Molumby 90'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu QPR stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Burnley. Kolejno natomiast West Brom z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Rotherham.

Oddani fani śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Samuel Field Erik Pieters częstokroć zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są nader zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak QPR oraz West Brom w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Loftus Road.