Spotkanie Birmingham - QPR na stadionie St Andrew's Stadium - końcowy wynik 0-0

Birmingham - QPR, wynik 0-0. W dniu 2023-09-22 19:00 na stadionie St Andrew's Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Birmingham i QPR.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Birmingham i QPR zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Birmingham: Juninho Bacuna 54' Dion Sanderson 67' Jay Stansfield 90'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 45' Paul Smyth 61'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter meczu to Matt Donohue, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Birmingham stanie naprzeciw Norwich, następne spotkania z drużynami Huddersfield i West Brom natomiast QPR zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Blackburn.

Dzisiaj oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Juninho Bacuna Samuel Field stale gwarantują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Stale trafiamy na przepiękne asysty czy gole, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania drętwe. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Birmingham i QPR oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak St Andrew's Stadium.