Na stadionie Turf Moor odbył się mecz Burnley - QPR zakończony wynikiem 1-2

Burnley - QPR, wynik 1-2.

Pierwsza połowa spotkania między Burnley oraz QPR zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-04-22 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 44. Zmierzyły się Burnley oraz QPR.

Gole strzelali: S. Field 58' 0-1 B. Manuel 76' 1-1 C. Roberts C. Martin 87' 1-2 J. Lowe

Żółte kartki Burnley: Taylor Harwood-Bellis 63' Scott Twine 90'

Żółte kartki QPR: Sinclair Armstrong 80' Ethan Laird 89'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Cardiff. Kolejno natomiast QPR z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz .

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Taylor Harwood-Bellis Sinclair Armstrong często gwarantują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często zdarza się, że potyczki nie są interesujące. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty czy gole, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship. Burnley oraz QPR oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Turf Moor.