Hull City - QPR, wynik meczu 3-0

Hull City - QPR, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hull City a QPR wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2023-01-28 15:00 na stadionie The MKM Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 29 pomiędzy Hull City a QPR.

Gole strzelali: A. Connolly 10' 1-0 R. Dickie 62' 2-0 A. Connolly 64' 3-0 J. Seri

Żółte kartki Hull City:

Żółte kartki QPR: Jamal Lowe 20' Tim Iroegbunam 40' Sinclair Armstrong 67' Jimmy Dunne 90'

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Hull City stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Norwich. Kolejno natomiast QPR z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Sunderland.

Bardzo często liczni kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Jamal Lowe często serwują wspaniałym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Obserwujemy przepiękne asysty oraz gole, brutalne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są nieustępliwe, nie często zdarza się, że potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Hull City oraz QPR w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, The MKM Stadium.