Mecz QPR - Stoke City zakończony wynikiem 0-0

QPR - Stoke City, wynik 0-0. Dnia 2022-09-17 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą QPR i Stoke City.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR oraz Stoke City wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki QPR: Leon Balogun 90'

Żółte kartki Stoke City: Connor Taylor 87' Josef Bursik 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Główny sędzia meczu to Matt Donohue, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu QPR stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Reading natomiast Stoke City zmierzy się z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Sheffield Utd.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące starcia ligi Championship. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy jak Leon Balogun Connor Taylor systematycznie zapewniają wyborowym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki między graczami są zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że mecze męczą. Bardzo często obserwujemy niezwykłe gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship. Udział takich zespołów jak QPR oraz Stoke City z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Loftus Road.