Preston kontra QPR, wynik spotkania 2-1

Preston kontra QPR zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Preston a QPR wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-09 14:00 na stadionie Deepdale odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 41. Zmierzyły się ze sobą Preston i QPR.

Gole strzelali: J. Dunne 42' 1-0 C. Archer 50' 2-0 D. Johnson A. Gray 90' 2-1

Żółte kartki Preston:

Żółte kartki QPR: Samuel Field 85'

Czerwone kartki Preston:

Główny sędzia meczu - Tony Harrington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Preston stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Fulham i Blackburn a QPR podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Stoke City.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Samuel Field stale serwują kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Zmagania między drużynami okazują się zagorzałe, rzadko okazuje się, iż spotkania nie są warte uwagi. Nieustannie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Preston i QPR w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Deepdale.