Na obiekcie The Den dnia 2022-02-15 19:45 odbyło się spotkanie Millwall kontra QPR zakończone wynikiem 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall oraz QPR zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-02-15 19:45 na obiekcie sportowym The Den odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 30 pomiędzy Millwall a QPR.

Gole strzelali: M. Bennett 48' 1-0 S. Malone T. Burey 64' 2-0 J. Wallace

Żółte kartki Millwall: Jed Wallace 59' Tyler Burey 65'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 45'

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu - James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Millwall stanie naprzeciw Derby, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Reading. Kolejno natomiast QPR z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Cardiff.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi bardzo ciekawe potyczki w lidze Championship. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Jed Wallace Robert Dickie nieprzerwanie serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania nas męczą. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Millwall oraz QPR w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, The Den.