Mecz QPR kontra West Brom, wynik końcowy 1-0

QPR kontra West Brom, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-01-15 15:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą QPR i West Brom.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR oraz West Brom wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: C. Austin 89' 1-0 C. Willock

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 9' Samuel Field 70'

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 90'

Czerwone kartki West Brom:

Główny sędzia spotkania - Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna QPR stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Swansea i Reading. Kolejno natomiast West Brom z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Millwall.

Liczni fani śledzą bardzo interesujące starcia ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Robert Dickie Jayson Molumby stale serwują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele niesamowitych przeżyć. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule kończące się czerwoną kartką dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między drużynami okazują się nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż widowiska męczą fana. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. QPR oraz West Brom oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.