Na stadionie The Hawthorns miał miejsce mecz West Brom vs QPR zakończony wynikiem 2-1

West Brom vs QPR, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między West Brom a QPR wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-09-24 19:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się mecz ligi Championship kolejki 9 pomiędzy West Brom a QPR.

Gole strzelali: A. Gray 1' 0-1 M. Odubajo K. Grant 75' 1-1 C. Robinson K. Grant 88' 2-1 C. Robinson

Żółte kartki West Brom: J. Hugill 90'

Żółte kartki QPR: O. Kakay 86'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Stoke City i Birmingham. Kolejno natomiast QPR podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Fulham.

Liczni fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak J. Hugill O. Kakay nieustannie gwarantują własnym wiernym miłośnikom wiele emocji. Zmagania między piłkarzami okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nużące. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem dodające pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazśledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak West Brom oraz QPR w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, The Hawthorns.